Certyfikaty jakości i nagrody

Szkoła językowa Archibald w Warszawie posiada prestiżowe certyfikaty jakości, uzyskaliśmy również wiele ważnych nagród. Miło nam, że została doceniona nasza rzetelność i dbałość o słuchaczy oraz wysoka jakość kształcenia na naszych kursach angielskiego i innych zajęciach językowych.

 

Orły Edukacji

EDUKACJI LOGO     edukacji logo     orly edukacji px

Orły Edukacji to niezależny ranking opracowany na podstawie opinii uczniów i klientów w internecie. Archibald dwukrotnie został laureatem rankingu pokonując ponad 56 tysięcy firm w kategorii „Edukacja” i otrzymał wyróżnienie w lokalizacji: miasto Warszawa.

 

Certyfikat PASE

certyfikat pase archibald

Jakość nauczania w Archibald Centrum Języków Obcych została potwierdzona certyfikatem PASE. Jest to niezależna ocena zewnętrznych Inspektorów badających standardy nauczania i obsługi Słuchaczy. Osiągana przez naszą szkołę punktacja należy do najwyższych w kraju.

Głównym celem Stowarzyszenia jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

 

 

Akredytacja Kuratorium Oświaty

akredytacja kuratorium oświaty archibald

Akredytację otrzymują placówki, które przeszły pozytywną weryfikację ministerstwa i gwarantują wysoki poziom jakości świadczonych usług.

 

 

Medal Europejski

 medal europejski certyfikaty archibald

Prestiżowa nagroda otrzymana za nowatorski produkt skierowany do odbiorców instytucjonalnych – „Audyt kompetencji językowych pracowników i kandydatów na pracowników”. Wyróżnienie przyznawane jest przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Center Club za europejską, bardzo wysoką jakość produktu oraz jego innowacyjność.

 

 

Tytuł Gazeli Biznesu za rok 2008 i 2009

ceryfikaty archibald gazele biznesu

 

Jest to wyróżnienie przyznawane firmom zarządzanym w sposób transparentny, mogącym pochwalić się dobrymi wskaźnikami ekonomicznymi. Nagroda oznacza także stojącą na wysokim poziomie formę zarządzania firmą. Organizatorem konkursu jest dziennik Puls Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface Poland.

 

 

European Language Label

european language lebel

Certyfikat European Language Label przyznawany jest za nowatorskie inicjatywy w nauczaniu języków obcych. Archibald otrzymał go za projekt „Wykorzystanie Internetu w procesie nauczania języka angielskiego dorosłych”.

Zapisz