Jak nauczyć się języka angielskiego?

Język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym używanym w obecnych czasach. Dzięki znajomości angielskiego możesz porozumieć się w większości miejsc na świecie. Nawet jeżeli nie był on Twoim ulubionym przedmiotem w szkole, udowodnimy Ci, ze jego nauka może być lekka, łatwa i przyjemna. Dzięki nowoczesnym technologiom i naszemu innowacyjnemu podejściu do zajęć, z Centrum Języków Obcych Archibald angielskiego możesz uczyć się wszędzie.

 

Skuteczne metody nauki języka angielskiego – zdalnie i online

Osoby uczące się języków obcych bardzo często dzielą się na zwolenników tradycyjnego nauczania „face to face”, ale coraz szybciej rośnie grupa osób, którym bardziej odpowiada nauka języka angielskiego przez internet.

Badania i opinie naszych słuchaczy pokazują, że  kursy języka angielskiego online są tak samo efektywne jak kursy stacjonarne. Niewątpliwą przewagą zajęć online jest możliwość dostępu do nich z dowolnego miejsca na świecie i łatwość pogodzenia nauki z intensywnym trybem życia – wystarczy jedynie dostęp do internetu. Kursy angielskiego online odbywają się w mini i małych grupach, dzięki temu każdy z uczestników ma możliwość czynnego uczestnictwa w lekcjach m.in. przez ćwiczenia z mówienia a lektor na bieżąco poprawia błędy słuchaczy. Możesz także wybrać godzinę zajęć, ich częstotliwość (raz lub dwa razy w tygodniu), a także rodzaj kursu (ogólny, konwersacyjny, biznesowy).

Firmy coraz częściej pozwalają na pracę w trybie hybrydowym, a co za tym idzie, godziny pracy są bardziej elastyczne. Kursant może wybrać kurs angielskiego online w godzinach, które najbardziej mu pasują. Jeśli kończy pracę o godzinie 16:00, wystarczy krótka chwila, by połączyć się ze swoim lektorem i rozpocząć kurs językowy online.

 

Wybierz kurs językowy, który spełni Twoje oczekiwania!

Na podstawie naszego doświadczenia, nauka z lektorem, który uczy nas od początku do końca przynosi najlepsze efekty. Lektor widzi jak pracujesz i jakie robisz postępy. W Centrum Języków Obcych Archibald kurs angielskiego odbywa się przez platformę zoom, gdzie razem z innymi uczestnikami spotykacie się z lektorem na żywo w wirtualnej klasie. Lektor wykorzystuje wszystkie dostępne, interaktywne narzędzia, aby jeszcze efektywniej prowadzić zajęcia.

Najważniejszym celem kursów języka angielskiego online w Archibaldzie jest komunikacja. Nacisk kładziemy na mówienie, bo wiemy, że nic nie nauczy porozumiewania się w danym języku, jak rozmowa i jego ciągłe używanie. Kursanci pracują razem, indywidualnie lub w parach, czy trójkach, a lektor na bieżąco, dyskretnie poprawia błędy językowe uczestników, dając jednocześnie każdemu swobodę wypowiedzi. Tematy zajęć są często konsultowane z uczestnikami kursu językowego, dobierane do zainteresowań lub potrzeb kursantów, dzięki czemu treści są angażujące, lekcja mija szybko i w świetnej atmosferze współpracy.

 

Kolejną zaletą kursu online z lektorem jest to, że lektor jest Twoim coachem – podczas każdych zajęć motywuje uczestników, dzięki czemu postępy pojawiają się znacznie szybciej. Na kursach online nie ma zbędnych zadań i  „kserówek”, a  wszystkie materiały do lekcji zgromadzone są w jednym miejscu. Lektor wykorzystuje także grywalizację, a uczestnicy kursu na żywo biorą udział w interaktywnych quizach powtarzając słówka.

Kursy językowe online w Centrum Języków Obcych Archibald realizowane są na 18 poziomach zaawansowania, przez ponad 400 lektorów. Rozpocznij naukę języka angielskiego już dziś – skontaktuj się z nami i sprawdź nasze skuteczne metody nauki języka angielskiego!