Teenglish

lang
Kurs na którym zaczniesz mówić płynnie i poprawnie, zrozumiesz gramatykę i będziesz stosował ją w praktyce. Pokonasz strach przed mówieniem, bo mówimy tylko po angielsku, a każda lekcja przebiega w miłej atmosferze.

Matura

lang
Matura 2020. Efektywny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego, w wersji podstawowej i rozszerzonej. Poszerzysz i uporządkujesz słownictwo oraz gramatykę przydatne na egzaminie. Nauczysz się pisać wypracowania oraz poznasz strategie egzaminacyjne oraz kryteria oceny oraz nabierzesz pewności siebie.

Ferie z angielskim dla młodzieży

lang
W ferie zimowe zapraszamy na kurs konwersacyjny dla nastolatków oparty o tematykę ogólną, atrakcyjną dla młodzieży. Kurs daje słuchaczom możliwość poszerzenia zasobu używanego słownictwa używanego i doskonalenia płynności wypowiedzi ustnych. Niesztampowe metody pracy sprawiają, że kurs jest atrakcyjną alternatywą dla lekcji angielskiego jakie młodzież zna ze szkoły.

Kursy wakacyjne 2022

lang
Konwersacyjny kurs wakacyjny dla młodzieży, na którym codziennie przez dwa tygodnie mówimy tylko po angielsku. Kurs pozwala na naukę nowego słownictwa i gramatyki. Świetne wyniki i swoboda mówienia gwarantowane.