Kursy wakacyjne 2022

lang
Konwersacyjny kurs wakacyjny dla młodzieży, na którym codziennie przez dwa tygodnie mówimy tylko po angielsku. Kurs pozwala na naukę nowego słownictwa i gramatyki. Świetne wyniki i swoboda mówienia gwarantowane.

Teenglish

lang
Kurs na którym zaczniesz mówić płynnie i poprawnie, zrozumiesz gramatykę i będziesz stosował ją w praktyce. Pokonasz strach przed mówieniem, bo mówimy tylko po angielsku, a każda lekcja przebiega w miłej atmosferze.

Matura

lang
Matura 2020. Efektywny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego, w wersji podstawowej i rozszerzonej. Poszerzysz i uporządkujesz słownictwo oraz gramatykę przydatne na egzaminie. Nauczysz się pisać wypracowania oraz poznasz strategie egzaminacyjne oraz kryteria oceny oraz nabierzesz pewności siebie.

Ferie z angielskim dla młodzieży

lang
W ferie zimowe zapraszamy na kurs konwersacyjny dla nastolatków oparty o tematykę ogólną, atrakcyjną dla młodzieży. Kurs daje słuchaczom możliwość poszerzenia zasobu używanego słownictwa używanego i doskonalenia płynności wypowiedzi ustnych. Niesztampowe metody pracy sprawiają, że kurs jest atrakcyjną alternatywą dla lekcji angielskiego jakie młodzież zna ze szkoły.