SZKOŁA Z TRADYCJĄ

Szkoła językowa Archibald w Warszawie działa już od 1992 roku. Przez ten czas zyskaliśmy bogate doświadczenie w nauczaniu. Nasze kursy angielskiego oraz innych języków obcych są chętnie wybierane zarówno przez dorosłych, jak i młodzież przygotowującą się do matury czy egzaminu gimnazjalnego. Nauka języka z nami to czysta przyjemność!

 

Cieszy nas lojalność naszych słuchaczy, którzy zostają z nami przez kolejne semestry. To najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności oraz dbałości o wysoką jakość prowadzonych zajęć.

W kursach językowych Archibalda uczestniczyło już 100 000 osób. Nasi Słuchacze doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaką rolę w dzisiejszych czasach ogrywa dobra znajomość języków obcych. Jest ona podstawą funkcjonowania w nowoczesnym świecie.

Posiadamy także doświadczenie w nauczaniu w firmach. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, polskiego (i inne na życzenie) na terenie całej Polski. Prowadziliśmy kursy językowe w ponad 300 firmach i instytucjach publicznych. Do grona naszych Klientów należą zarówno wielkie międzynarodowe korporacje, jak i średnie oraz małe firmy o kapitale polskim. Zaufali nam m.in. Microsoft, Deloitte, Coty, Citibank, TVN, National Geographic, BRE Bank, Pfizer, IKEA, Shell, K2, Euronet, Euler Hermes, Sephora i wielu innych.

 Atutem naszej szkoły językowej w Warszawie są doskonale wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, zawsze przygotowani do zajęć i życzliwi wobec studentów. Nieustannie monitorujmy jakość nauczania na naszych zajęciach.

Ze szkołą współpracuje ponad 100 lektorów, niektórzy są z nami już od kilku czy nawet kilkunastu lat. Języki obce są ich pasją, którą realizują poprzez skuteczne i kreatywne nauczanie w Archibaldzie.

Najwyższa jakość nauczania, innowacyjność produktów oraz rzetelność Archibalda wielokrotnie zostały potwierdzone certyfikatami jakości.

 

ARCHIBALD UCZY TEŻ DZIECI I MŁODZIEŻlogo archibald kids

Program Archibald Kids to autorska metoda skutecznego nauczania dzieci w sposób dostosowany do umiejętności i potrzeb poszczególnych grup wiekowych: przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów. Archibald Kids od 2010 roku prowadzi również autorskie programy językowe w ramach obozów sportowo-językowych dla dzieci i młodzieży. Podczas wakacji i ferii organizujemy dla dzieci w  wieku 6-12 lat półkolonie i ferie językowe w naszych placówkach w Warszawie. Półkolonie w Archibald Kids to świetna zabawa połączona z nauką języka angielskiego i hiszpańskiego.

 

Film o szkole

 

Galeria zdjęć