Zniżka za polecenie

W każdym momencie możesz obniżyć cenę Twojego kursu!

Polecaj kursy w Archibaldzie innym osobom i zdobywaj zniżki. Rabat 50 zł otrzymasz zarówno Ty jak i zapisująca się osoba ( dla której jest to pierwszy kurs a Archibaldzie).
Im więcej osób zapisze się z Twojego polecenia, tym większą zniżkę otrzymasz od nas!
Rabat jest odejmowany od ostatniej raty za kurs.

 

Zniżka rodzinna

Zniżka rodzinna przysługuje naszym słuchaczom i wszystkim członkom ich najbliższej rodziny, w przypadku gdy równocześnie uczęszczają na kursy językowe w Archibaldzie.

50 zł zniżki dla Ciebie i członka najbliższej rodziny, jeśli chodzicie na kursy w tym samym semestrze.
Zniżka rodzinna łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
Semestr kursu oznacza jego symbol L, H lub Z.

Przykład: Jeśli zapiszesz się na kurs w semestrze 22Z i Twoje dziecko w semestrze 22Z, to przysługuje Ci 50 zł zniżki na Twój kurs i 50 zł zniżki na kurs dziecka. Zniżka przysługuje też na kursach Archibald Kids.

Członek najbliższej rodziny to: małżonek/partner, dzieci, rodzice, rodzeństwo.

Zniżka rodzinna przysługuje przy wykupieniu zajęć w grupach. Słuchaczom kursów indywidualnych zniżka przysługuje przy wykupieniu minimum 30 godzin lekcyjnych.

Zniżka na drugi kurs

Słuchaczowi, który zakupi drugi kurs w tym samym semestrze przysługuje na niego 50 zł zniżki. Na każdy kolejny kurs w tym samym semestrze – kolejne 50 zł.
Kursy muszą być oznaczone tym samym symbolem : L, H lub Z
Zniżka „na drugi kurs” łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Zniżka na drugi kurs przysługuje przy wykupieniu zajęć w grupach. Słuchaczom kursów indywidualnych zniżka przysługuje przy wykupieniu minimum 30 godzin lekcyjnych.