Czy w Archibaldzie prowadzimy kursy angielskiego dla dorosłych?

Tak, prowadzimy głównie kursy języka angielskiego dla dorosłych, jak również dla młodzieży i dzieci (Archibald Kids)

 

Gdzie najlepiej uczyć się angielskiego w Warszawie?

Najlepszym wyborem jest szkoła języka angielskiego, w której specjalista dokładnie oznaczy poziom językowy i zaproponuje kurs, który optymalnie rozwinie umiejętności i przyniesie efekty w nauce. Najlepiej, aby szkoła posiadała dogodną lokalizację i własne sale. W Archibaldzie uczysz się w klimatyzowanych pomieszczeniach w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu linii metra (Świętokrzyska).

 

Gdzie prowadzimy kursy angielskiego dla dzieci Archibald Kids?

Kursy języka angielskiego dla dzieci Archibald Kids prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy mają specjalne przygotowanie dydaktyczne do pracy z dziećmi. Nasze placówki znajdują się w centrum przy metrze Świętokrzyska i na Bielanach przy metrze Stare Bielany.

 

Czy w Archibaldzie można zapisać się na kursy angielskiego w wakacje?

Tak, w Archibaldzie możesz uczyć się przez cały rok i dzięki temu nie przerywasz nauki w wakacje. Prowadzimy regularne i intensywne wakacyjne kursy języka angielskiego dla dorosłych.

W wakacje zapraszamy też na półkolonie językowe dla dzieci, intensywne kursy wakacyjne dla młodzieży oraz na jedyne w Warszawie półkolonie dla dorosłych.

 

Jaki kurs angielskiego wybrać?

W Archibaldzie możesz wybierać spośród wielu kursów ogólnych, konwersacyjnych, gramatycznych, biznesowych i przygotowujących do egzaminu. Konsultant językowy doradzi, na którym kursie wzmocnisz swoje słabe strony i rozwiniesz te mocniejsze. Jeśli chcesz przełamać barierę przed mówieniem najlepszym może okazać się kurs ogólny lub konwersacyjny, a jeśli masz problemu z gramatyką, bardzo dobrze uporządkujesz ją na kursie gramatycznym, który opiera się na konwersacjach. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco wykorzystywać zagadnienia gramatyczne w praktyce.

 

Dlaczego nauka języka angielskiego w Archibaldzie się opłaca?

Szybko zobaczysz jej efekty. Grupa jest bardzo mała – mówisz częściej i więcej. Lektor może lepiej poznać Twoje potrzeby i dostosować kurs do Twoich oczekiwań. Kameralna, przyjazna atmosfera sprzyja nauce – sprawia, że otwierasz się i nabierasz odwagi, by mówić. Lektorzy uczą po angielsku (nawet na niższych poziomach), więc od razu zapoznajesz się z akcentem i rozumiesz więcej. Każda lekcja jest przygotowana przez lektora przed zajęciami i posiada ustalony z góry schemat, dzięki któremu powtarzane są zagadnienia z poprzedniej lekcji, wprowadzane nowe oraz sprawdzane i podsumowywane pod koniec lekcji. Taka struktura sprawia, że zapamiętywane jest więcej niż podczas tradycyjnych lekcji w innych szkołach.

 

Czy w Archibaldzie prowadzone są kursy języka angielskiego online?

W Archibadzie prowadzimy kursy online w wirtualnej klasie z lektorem na żywo. Uczestnicy widzą i słyszą lektora oraz siebie nawzajem. Uczestnicy kursu, tak, jak ma to miejsce w zajęciach w sali lekcyjnej, pracują wszyscy razem, w grupach i w parach. Lektor równomiernie aktywuje słuchaczy i na bieżąco wychwytuje i poprawia błędy. Wirtualnie mogą odbywać się też zajęcia indywidualne.