W trosce o przyszłość Twojego dziecka

Szkoła języka angielskiego dla dzieci Archibald Kids powstała z myślą o rozwijaniu w dzieciach pasji do języków obcych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą autorską metodą Archibald Kids. Bazuje ona na naszym dwudziestoletnim doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do:

  • Archibald Kids Angielski dla dzieci Bielany (Metro Stare Bielany, ul. Kasprowicza 45/47)
  • Archibald Kids Angielski dla dzieci centrum (Metro Świętokrzyska)

Szkoła Archibald prowadzi również zajęcia z języka angielskiego w publicznych szkołach  w Warszawie i okolicach. Kursy angielskiego dla młodzieży, w tym dla gimnazjalistów i licealistów, to znakomita propozycja dla uczniów w różnym wieku.

Nasi lektorzy są świetnie przygotowanymi specjalistami z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są pełni pasji i zaangażowania. Dobrze rozumieją potrzeby i zainteresowania młodych słuchaczy, potrafią uczyć poprzez zabawę, ale też egzekwować postępy w nauce.

W każdej chwili mogą Państwo uzyskać pełną informację na temat postępów w nauce dziecka. Służymy pomocą w zaplanowaniu ścieżki dalszej nauki, uwzględniając poziom zaawansowania znajomości języka oraz indywidualne predyspozycje dziecka.

Metodyk szkoły cały czas monitoruje pracę lektorów. Na Państwa życzenie chętnie wytłumaczy zasady nauczania i pomoże przygotować dziecko do udziału w zajęciach.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zapisz

Zapisz