Po Jasnej stronie mocy, czyli historia z humorem.

Historia Archibalda rozpoczyna się w 1992 roku, w maleńkiej kawalerce bloku przy ul. Bagno 7 przy Placu Grzybowskim. Wtedy cała „szkoła” liczyła 18 słuchaczy, a zajęcia prowadziło dwoje studentów potrzebujących pieniędzy na wakacje. Z uwagi na małe gabaryty mieszkania, zajęcia odbywały się w pokoju, w kuchni była palarnia, a zapisy z braku miejsca na krześle pod blokiem. Może nie łatwo to sobie wyobrazić, ale o telefonie bezprzewodowym można było tylko marzyć. Jednak pomysłowość ludzi sukcesu nie zawiodła i kabel telefoniczny zwisał z 3 piętra, tak by na trawie można było przyjmować zapisy na kursy języka angielskiego. Przez 30 lat Archibald mieścił się w kilku miejscach, w tym w dwóch różnych miejscach przy ul. Bagno. Nasza obecna siedziba znajduje się po Jasnej stronie mocy pod numerem 15 (ul. Jasna 15).

Silna motywacja i świadomość, że w dzisiejszych czasach znajomość języka nie jest już dodatkową umiejętnością, ale stanowi podstawę funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie sprawiła, że naszymi absolwentami jest już ponad 100 000 Słuchaczy.

 

Moc jest z nami.

Naszą największą siłą i fundamentem szkoły są lektorzy. Współpracujemy z około 200 lektorami językowymi. Wielu z nich pracuje z nami od kilku, a nawet kilkunastu lat. To wykształceni eksperci w dziedzinie nauczania języków, którzy wraz z Wami tworzą atmosferę przyjaznego nauce miejsca.

 

Nasi absolwenci.

Od czasu powstania, oferta szkoły powiększyła się o kursy firmowe, kursy dla dzieci i młodzieży, a także kursy innych języków obcych. Prowadziliśmy kursy w ponad 300 firmach i instytucjach publicznych. Do grona naszych Klientów należą zarówno wielkie międzynarodowe korporacje jak i średnie i małe firmy o kapitale polskim. Zaufali nam m.in. Accenture, Euler Hermes, COTY, Sephora, K2, Deloitte, Citibank, TVN, National Geographic, BRE Bank, Pfizer, IKEA, Shell i wielu innych.
W 2011 z myślą o dzieciach powstała nasza marka – Archibald Kids. Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych w naszych placówkach oraz szkołach publicznych na terenie Warszawy i okolic.

 

Siedziba przy ul. Jasnej:

LAsmall LAsmall LAsmall LAsmall LAsmall

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz