KURS GENERAL ENGLISH

Jest to nasz najpopularniejszy, ogólny kurs języka angielskiego.

Rozwija umiejętności pisania, czytania, rozumienia ze słuchu oraz mówienia. Jest przeznaczony zarówno dla osób rozpoczynających jak i kontynuujących naukę języka angielskiego. Słuchacze uczą się na 17 poziomach zaawansowania, co gwarantuje naukę w grupie na optymalnie dobranym poziomie zaawansowania.

Kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych. W zależności od wybranej intensywności zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu. Zajęcia prowadzi lektor polski oraz native speaker. Liczba zajęć z native speakerem jest uzależniona od poziomu zaawansowania. Postępy w nauce sprawdzane są przez 2 testy okresowe oraz test końcowy. Na koniec kursu Słuchacz otrzymuje od lektora indywidualną informację zwrotną dotyczącą jego postępów w nauce.

NOWOŚĆ!
Dla osób na poziomach A1-B2 przygotowaliśmy niespodziankę. Każdy Słuchacz na ww. poziomach, w grupach 4-6 i 7-9 osób,otrzymuje dostęp do aplikacji ze wszystkimi słówkami z kursu i może mieć je zawsze przy sobie. Aplikacja daje też możliwość dodawania własnych słówek.

Wykorzystaj aplikację i ucz się gdzie chcesz!

Kursy ruszają w październiku.

DLA KOGO?

“Kurs języka ogólnego (General English) w szkole Archibald polecam słuchaczom, którzy chcą rozwijać wszystkie umiejętności językowe, ale szczególnie zależy im na ćwiczeniu słownictwa i gramatyki w mówieniu. Lektor sprawnie przeprowadzi Cię przez labirynt nowych słów i struktur, a potem będziesz doskonalić płynność i poprawność wypowiedzi uczestnicząc w dyskusjach, rozmowach i scenkach. Twój lektor będzie umiejętnie poprawiał błędy i nauczy Cię, jak ich unikać. Dowiesz się, jak się uczyć, żeby się nauczyć!”

Anna Sierpatowska (metodyk)

 

KURSY ANGIELSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Zapraszamy także na kursy dla osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem angielskim.

Kursy ruszają w październiku.

 

 • Bielany

  Bielany, ul. Kasprowicza 45/47

  Archibald Kids na Bielanach Szkoła języka angielskiego dla dzieci ul. Kasprowicza 45/47 (Metro Stare Bielany) wejście od strony patio budynku 01-871 Warszawa infolinia: 604 234 577 | 22 828 76 76 e-mail: kasprowicza@archibaldkids.pl

  Śródmieście

  ul. Jasna 15

  Archibald Centrum Języków Obcych
  ul. Bagno 2
  Metro Świętokrzyska
  00-112 Warszawa
  tel. 22 828 76 76
  e-mail: biuro@archibald.pl

   

  Śródmieście, ul. Jasna 15

  Archibald Centrum Języków Obcych ul. Jasna 15 Metro Świętokrzyska 00-003 Warszawa infolinia: 22 828 76 76 e-mail: biuro@archibald.pl