English for Human Resources to cykl warsztatów językowych Archibalda przeznaczonych dla pracowników działów HR. Ich celem jest podnoszenie kompetencji językowych w obszarach kluczowych dla działów HR.

Dotychczas w ramach cyklu odbyły się warsztaty:
Moduł 1 Język do oceny – czyli jak trafnie ocenić kompetencje językowe pracowników i kandydatów na pracowników.
Moduł 2 Pięć kroków do poprawnej wymowy.
Moduł 3 Employment contract and negotiation skills
Moduł 4 Effective negotiation techniques

 

 

Zapraszamy do udziału w 5 module poświęconym umiejętnościom miękkim.

 

English for Human Resources
Moduł 5: Ładowarka (w języku polskim)

W trakcie szkolenia nauczymy się jak ładować swoje wewnętrzne baterie i znaleźć motywację. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się jak niewiele potrzeba, by odnaleźć koncentrację i  się zrelaksować.

O WARSZTACIE

Na wakacjach, w pracy, w domu, na zakupach lub po prostu leżąc na kanapie każdy z nas pracuje na wewnętrznych bateriach. Natura wyposażyła nasz w ładowarki, które pozwalają nieustannie utrzymywać odpowiedni poziom energii potrzebnej do wykonywania każdej, nawet najprostszej, czynności. Ideałem jest przejść przez życie będąc naładowanym na 98%, rzeczywistość jest jednak mniej kolorowa. Często słyszmy „nie mam na to siły”, „brakuje mi energii do działania”, „nie chce mi się”, „to jest bez sensu”… kończąc na „żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce”.  Wszystkie powyższe „wymówki” nie są efektem wadliwego działania naszej ładowarki, która jest cały czas aktywna i gotowa.  Zazwyczaj wyrażenia te pojawiają się w sytuacji, kiedy nie wiemy jak z niej korzystać lub nasza energia płynie w nieodpowiednim kierunku.

Na sesji sprawdzimy, w jaki sposób niskim kosztem możemy dbać i dożywiać nasze ładowarki w myśl powiedzenia „Zrób coś dla Siebie to Siebie zrobi coś dla Ciebie”.

 

O PROWADZĄCYM

prowadzący

Bartłomiej Janiak:  absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Coaching profesjonalny- metody i praktyka. Trener oraz coach obszarów życia zawodowego i prywatnego, od ponad 10 lat związany z rynkiem edukacji, metodyki nauczania i wdrażania rozwiązań cyfrowych.

Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako lektor języka angielskiego, doradca do spraw kluczowych klientów i specjalista do spraw rozwoju nowego biznesu. Prelegent licznych konferencji metodycznych: Edunation, PASE, IATEFL, E-learning Fusion. Jako trener prowadzi warsztaty na SWPS Uniwersytecie Humianistycznospołecznym, Politechnice Rzeszowskiej, Politechnice Warszawskiej, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z zakresu psychologii zmiany, kreatywności, inteligencji emocjonalnej, komunikacji i zarządzania stresem. Dotychczas prowadził warsztaty i szkolenia m.in. dla Accenture, Auchan, GSK, Hartmann, Philips, Grupy Żywiec i Castoramy. Wolontariusz w fundacji Dr Clown, gdzie pracuje z osobami dorosłymi ułatwiając im powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego.

 

GDZIE I KIEDY

Archibald Centrum Języków Obcych Archibald, ul. Bagno 2 (metro Świętokrzyska), Warszawa

23 listopada 2018, godz.: 9:30 – 12:00

Podczas szkolenia zapewniamy: zimne i ciepłe napoje oraz przekąski.

 

PLAN SPOTKANIA

9:30 Zapraszamy na kawę!

10:00-11:30 Warsztat „Ładowarka” (w języku polskim)

11:30-12:00 Spotkania z ekspertami Archibalda

Po warsztacie nasi eksperci pozostaną do Państwa dyspozycji. Będzie to okazja do spotkania z metodykiem, konsultantem językowym oraz konsultantkami działu szkoleń dla firm Archibalda.

 

ZAPISY

Zapisy na warsztat prowadzi Dział Szkoleń dla Firm Archibald. Osoby pragnące wziąć udział w warsztacie, prosimy o odpowiedź na wysłanego maila z zaproszeniem, kontakt telefoniczny lub przez poniższy formularz.

Zapisy trwają do 21 listopada (środa)

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Serdecznie zapraszamy!

 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy

  Telefon

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

   

  Skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia uczestnictwa.

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz

  Zapisz