Warszawskie Dni Rodzinne z Archibald Kids.

W  weekend 17-19 marca zapraszamy na pełne atrakcji dla dzieci i całych rodzin Warszawskie Dni Rodzinne Prudential. Na dzieci czekamy w naszej placówce Archibald kids na Bielanach (ul. Kasprowicza 45/47) z zajęciami z języka angielskiego oraz podczas pikniku, w niedzielę 19 marca na naszym stoisku  w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany, ul. Lindego 20 (przy Metrze Wawrzyszew).

 

Już teraz na stronie internetowej możecie zapisać swoje dzieci na wybrane zajęcia. Ilość miejsc ograniczona!

 

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat

Warsztaty plastyczne z angielskim to forma zabawy połączonej z naturalną nauką języka. Podczas spotkania najmłodsi będą tworzyć figurki zwierząt z chrupek kukurydzianych. Chrupki są kolorowe i nietoksyczne, dzięki czemu nawet najmłodsi będą mogli ulepić swojego ulubionego stwora.  Podczas zabawy dzieci będą nazywać zwierzęta, ich części ciała, kolory, a przy okazji uczyć się komunikacji w języku angielskim. Warsztat przeznaczony jest dla dzieci o różnym stopniu zaawansowania językowego.

dla dzieci w wieku 6-8 lat:

Zabawy z angielskim, na których najmłodsi poznają nazewnictwo związane z ciałem człowieka, częściami ciała i ruchem. Zgadywanki, aktywności w parach i grupowe, zamiana ról i wspólne zaangażowanie w wykonanie wielkiej pracy plastycznej pozwolą dzieciom w sposób niezauważalny przyswoić nowe słówka i osłuchać się z językiem angielskim. Zapraszamy zarówno dzieci, które miały wcześniejszy kontakt z językiem, jak i te, które chciałyby poznać jego magiczną moc.

 

 

Warszawskie dni rodziny