Półkolonie w Archibaldzie

półkolonie warszawa

Koniec czerwca to w Archibaldzie początek Półkolonii Językowych, co tydzień, aż do 31 sierpnia nowy turnus. Zapraszamy wszystkie dzieci na moc atrakcji z językami obcymi w roli głównej.

Wiemy jak zainteresować dzieci językiem obcym, tak by chciało się go uczyć i czerpiemy z tego radość oraz siłę. Poprzez zabawę i różnorakie aktywności uczymy praktycznych umiejętności i rozbudzamy ciekawość poznawczą dzieci. Półkolonie w Archibaldzie prowadzimy w małych grupach, dzięki którym możemy poświęcić nasz czas każdemu dziecku z osobna i całej grupie naraz.

Półkolonie odbywają się według autorskiego programu w trzech lokalizacjach Warszawy: w Centrum, na Bielanach i Tarchominie. Oprócz nauki języków, gramy, bawimy się, rysujemy, stosujemy różne techniki plastyczne do stworzenia niezwykłych dzieł, wychodzimy na spacery.

Tylko do  końca maja specjalna cena!

100 zł taniej !
747 zł 647 zł

150 zł taniej!
747 zł 597 zł

Promocja 150 zł taniej przeznaczona jest dla dzieci, które uczestniczyły w półkoloniach językowych w 2015 roku, w feriach językowych w 2016 roku oraz dzieci aktualnie uczących się na kursach języka angielskiego w Archibald Kids. Specjalną ceną objęte są również dzieci Słuchaczy semestru wiosennego, oznaczonego symbolem 16L.

Sprawdź terminy i zapisz swoje dziecko już dziś.

 

 

Półkolonie Warszawa

Półkolonie Językowe Warszawa

Półkolonie Archibald