Intensywne kursy j. angielskiego w wakacje.

wakacyjne kursy angielskiego

 

4 maja 2017

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz zapraszamy do Archibalda na wakacyjne kursy języka angielskiego.

Semestr wakacyjny to doskonała okazja, aby odświeżyć język, nadrobić zaległości w gramatyce czy słownictwie lub poprawić płynność mówienia.  Tylko w wakacje oferujemy kursy intensywne i przyśpieszone, dzięki którym możliwe jest przerobienie materiału z całego semestru nawet w jeden miesiąc.

Skondensowana dawka języka angielskiego połączona z promocyjnymi cenami to przepis na Twój sukces!

Tylko w wakacje za tę samą liczbę godzin płacisz dwa razy mniej, a Słuchacze semestru wiosennego 2017, którzy chcą kontynuować naukę, mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Sprawdź ofertę dla Słuchaczy kontynuujących.

Do 23 czerwca kursy wakacyjne: ogólne, konwersacyjne i gramatyczne tańsze nawet o 50%. Dodatkowo i bezpłatnie Słuchacze od poziomu B1 otrzymują 30 godzin konwersacji.

W tym roku nowością jest kurs Discussiom Club skierowany do osób, które chcą dyskutować na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami na świecie, polityką, kulturą, sportem i stylem życia. A także Travel English wraz z aplikacją, którą zawsze możesz mieć przy sobie.

 

Dla młodzieży również przygotowaliśmy nowy wakacyjny kurs konwersacyjny Teen Talk!

 

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ!

 

Zapraszamy na kursy języka angielskiego w centrum Warszawy, przy metrze Świętokrzyska!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz