III Europejski Kongres Językowy pt.: From good to great. Innovation, Inspiration, Culture

Europejski Kongres Językowy

 

Archibald- wieloletni członek Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych – PASE  oraz Stowarzyszenie zapraszają na III Europejski Kongres Językowy pt.: From good to great. Innovation, Inspiration, Culture, który odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 r. na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Kongres PASE to wyjątkowe i największe wydarzenie w branży edukacji językowej w Polsce i Europie. Program kongresu obejmuje zagadnienia dotyczące każdej sfery kształcenia językowego: od tematów praktycznej nauki języków, poprzez ich teoretyczne uzasadnienie do takich zagadnień jak zarządzanie szkołą językową, doskonalenie zawodowe nauczycieli i lektorów, ocenianie kształtujące, nowe technologie, motywacja, mediacja interkulturowa, CLIL, etc.
W czasie tych niezwykle intensywnych trzech majowych dni każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentowane w czasie kongresu sesje dopasowane są do wszystkich poziomów edukacji językowej i typów szkół oraz różnorodnych grup odbiorców, w tym: dzieci, seniorów i uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Kongres PASE to także możliwość spotkania najlepszych polskich i zagranicznych ekspertów edukacji językowej, szansa na wymianę doświadczeń i poznanie nowości wydawniczych.
W czasie Kongresu będzie można posłuchać wykładów takich prelegentów, jak: prof. zw. dr hab. Hanna Komorowska, prof. Jacek Pyżalski, dr hab. Waldemar Martyniuk, dr Anna Parr-Modrzejewska, Cristopher Graham, Gillian Cuningham, Alex Warren.

 

Więcej na temat kongresu i wykładowców na stronie www.kongres2017.pase.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz