Archibald Kids na Warszawskich Dniach Rodzinnych

Już w następny weekend 16-18 września Warszawa zmieni się w miasto pełne atrakcji dla dzieci i całych rodzin. W tym roku podczas Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential zapraszamy Was do naszych placówek w Śródmieściu, na Tarchominie i na Bielanach. Na dzieci będą czekać nasi lektorzy, którzy przygotowali ciekawe lekcje.

 

Nasze zajęcia dostosowane są do wieku uczestników i tak:

dla dzieci w wieku 4-6 lat

Warsztaty plastyczne z angielskim to forma zabawy połączonej z naturalną nauką języka. Podczas spotkania najmłodsi będą tworzyć figurki zwierząt z chrupek kukurydzianych. Chrupki są kolorowe i nietoksyczne, dzięki czemu nawet najmłodsi będą mogli ulepić swojego ulubionego stwora.  Podczas zabawy dzieci będą nazywać zwierzęta, ich części ciała, kolory, a przy okazji uczyć się komunikacji w języku angielskim. Warsztat przeznaczony jest dla dzieci o różnym stopniu zaawansowania językowego.

dla dzieci w wieku 6-8 lat:

Zabawy z angielskim, na których najmłodsi poznają nazewnictwo związane z ciałem człowieka, częściami ciała i ruchem. Zgadywanki, aktywności w parach i grupowe, zamiana ról i wspólne zaangażowanie w wykonanie wielkiej pracy plastycznej pozwolą dzieciom w sposób niezauważalny przyswoić nowe słówka i osłuchać się z językiem angielskim. Zapraszamy zarówno dzieci, które miały wcześniejszy kontakt z językiem, jak i te, które chciałyby poznać jego magiczną moc.

dla dzieci w wieku 9+

Zajęcia, na których młodzież nauczy się potocznego słownictwa, związanego z nowymi technologiami (komputery, telefony, smartfony). Zajęcia poprowadzi wieloletni, dyplomowany lektor Archibalda – miłośnik nowinek technologicznych.

 

Zajęcia są bezpłatne i obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapisy na warsztaty prowadzone są na stronie http://ezapisywdr.pl/
Im szybciej, tym lepiej bo miejsc ubywa, a ich ilość jest ograniczona.

 

18 września natomiast spotkamy się na pikniku rodzinnym w parku im. Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila na Ursynowie w godzinach 11:00-15:00. W naszym namiocie będą czekały kolejne atrakcje.

Zapraszamy!

 

WDR plakat A3 2016 (wrzesień)

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz